Архієпископ Феодосій звершив богослужіння малого престольного свята

21 листопада, в день пам’яті Собору Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Михайлівському приділі нашого храма. Високопреосвященному владиці співслужило духовенство храму.

На сугубій ектенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні.

Після закінчення Літургії архієпископ Феодосій привітав духовенство та парафіян з малим престольним святом.

Собор Архістратига Михаїла та інших Небесних Сил безплотних – неперехідне свято, яке в Православній Церкві відзначають 21 листопада за новим стилем (8 листопада — за старим). Всі чини небесних сил (їх дев’ять) називають ангелами. Ангел означає «вісник». Це відображає їх призначення — доносити до людей Божу волю, бути захисниками і вчителями людей. Архангел Михаїл стоїть над усіма дев’ятьма чинами і тому називається Архістратигом.