Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці

21 червня, у Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, день пам’яті всіх святих, у землі Руській просіявших, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про закінчення епідемії коронавірусу та про лікарів, які рятують життя хворих.

По закінченні богослужіння був звершений водосвятний молебень з молитвою всім святим, у землі Руській просіявшим і з молитвою про здоров’я медичних працівників. На завершення богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь.

20 червня, напередодні Неділі 2-ї після П’ятидесятниці, дня пам’яті всіх святих, у землі Руській просіявших, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.