Архієпископ Феодосій звершив Літургію в Неділю 7-му після Пасхи

9 червня, у Неділю 7-му після Пасхи, святих отців I Вселенського Собору, день пам’яті святого праведного Іоанна Руського, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час Літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Після закінчення богослужіння архієпископ Феодосій вимовив проповідь про святого Іоанна, після якої всі присутні приклалися до ікони і частини облачення святого і були помазані благословенним єлеєм, привезеним з храму в Новому Прокопіоні (Греція), де спочивають мощі святого праведного Іоанна Руського, сповідника.