Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в Неділю 2-гу після Пасхи

15 квітня, в Неділю 2-гу після Пасхи, пам’яті апостола Фоми, Антипасху, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час богослужіння владикою була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

На завершення богослужіння відбувся великодній Хресний хід навколо храму.

Тиждень після свята Воскресіння Христового, або Світла седмиця, завершується Фоминою неділею, що також має назву Антипасха. У перекладі з грецької це слово означає «замість Пасхи», тобто цього дня вперше оновлюється пам’ять Воскресіння Христового – євангельських подій, за яких Спаситель явився жонам-мироносицям і апостолам. Починаючи з Фоминої неділі, поновлюється спів Псалтирі під час богослужінь.