Архієпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в свято Входу Господнього в Єрусалим

1 квітня, в свято Входу Господнього в Єрусалим, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час богослужіння, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, архієпископ Феодосій висвятив у сан священика клірика Київської єпархії диякона Костянтина Кострубицького, випускника Почаївської духовної семінарії.

Після закінчення Літургії архієпископ Феодосій звершив освячення ваїй та вимовив проповідь.

Вхід Господній в Єрусалим є однією з головних подій останніх днів земного життя Господа нашого Іісуса Христа; вона описана всіма євангелістами (див.: Мф. 21:1–11; Мк. 11:1–11; Лк. 19:28–40; Ін. 12:12–19). Урочисте прибуття Спасителя до Святого граду перед святом Пасхи передувало Його Страстям і стало втіленням старозавітних пророцтв.