Єпископ Боярський Феодосій зустрівся з професором Адріано Роккуччі

20 листопада в Хрестовоздвиженському храмі м.Києва вікарій Київської митрополії єпископ Боярський Феодосій зустрівся з професором Адріано Роккуччі, Генеральним секретарем Спільноти святого Егідія. У зустрічі також взяли участь голова Спільноти в м.Києві Юрій Ліфансе та клірик Київської єпархії протоієрей Олександр Максімов.

В ході спілкування Преосвященний владика і пан Роккуччі ділилися баченням громадської та релігійної ситуації в світі, згадували спільну участь в зарубіжних заходах. Після екскурсії по Хрестовоздвиженського храму професор А.Роккуччі розповів про своє перше відвідування цього відомого подільського храму на початку 90-х років минулого століття.

На закінчення єпископ Феодосій і високий гість обмінялися пам’ятними подарунками.