Відбулася спільна поїздка волонтерів на чолі з священниками двох храмів м.Києва в Бердичівську школу-інтернат

IMG_747213-го вересня з благословення Блаженнішого Онуфрія митрополита Київського і всієї України відбулася чергова поїздка православних волонтерів на чолі з священниками місії ієреєм Олегом Горбовським (Введенська церква на Подолі) та ієреєм Романом Симоновичем (Введенська «обиденна» церква на Теремках-1) до дітей з Бердичівської школи-інтернату, що знаходиться в селі Гришківці.

На цей раз для інтернату волонтери привезли в подарунок шкільні канцелярські матеріали. З дітьми шостих-сьомих класів волонтери поговорили про важливість та зміст таїнства хрещення, після цього разом погомоніли в дружній атмосфері за святковим столом про буденне життя вихованців інтернату. На додаток священники місії, скориставшись погодою, пограли в футбол з бажаючими школярами.