Загальноцерковні новини

У Свято-Троїцькому Серафимо-Дівєєвському монастирі відбулися урочистості з нагоди дня пам'яті преподобного Серафима Саровського
15 січня в Свято-Троїцькому Серафимо-Дівєєвському жіночому монастирі молитовно вшанували день пам'яті преподобного Серафима Саровського. Божественну літургію в Троїцькому соборі обителі, де покояться мощі святого, очолив митрополит Чебоксарський і Чуваський Варнава. (рос.)
15.1.2018
У ТАСС пройде прес-конференція, присвячена відкриттю XXVI Міжнародних Різдвяних читань
У прес-конференції візьмуть участь: голова Синодального відділу релігійної освіти і катехізації, голова Оргкомітету Міжнародних Різдвяних читань митрополит Ростовський і Новочеркаський Меркурій, голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ В.Р. Легойда, перший заступник голови Ради Федерації ФС РФ М.В. Федоров. (рос.)
15.1.2018
Митрополит Волоколамський Іларіон вручив нагороди співробітникам Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патрірхату
14 січня, у свято Обрізання Господнього та день пам'яті святителя Василія Великого, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків митрополит Волоколамський Іларіон звершив Божественну літургію в московському храмі на честь ікони Цариці Небесної «Всіх скорботних Радість», що на Великій Ординці. (рос.)
15.1.2018
У Москві стартувала інтерактивна акція «Почни рік з милосердя»
У православній службі допомоги «Милосердя» запрошують росіян взяти участь в інтерактивній акції «Почни рік з милосердя» і таким чином допомогти самотнім людям похилого віку, дітям-сиротам, тяжкохворим людям та інвалідам. (рос.)
Телеканал «Союз» перейшов на формат 16:9
З 15 січня трансляції православного телеканалу «Союз» переведено в сучасний телевізійний формат. (рос.)
15.1.2018
Представництво Руської Православної Церкви в Дамаску відвідали співробітники французької благодійної організації SOS Chrétiens d'Orient
Гостей прийняв представник Патріарха Московського і всієї Русі при Патріархові Великої Антіохії й усього Сходу ігумен Арсеній (Соколов). (рос.)
Голова ВЗЦЗ зустрівся з апостольським нунцієм в Росії
Під час короткої бесіди сторони обговорили ряд питань, що становлять взаємний інтерес, у тому числі теми, що стосуються взаємодії Московського Патріархату та Римо-Католицької Церкви в сфері підтримки християн Близького Сходу. (рос.)
У Рейк
У Рейк'явіку встановили каплицю на місці майбутнього православного храму
10 січня в Рейк'явіку на місці будівництва першого православного храму в Ісландії відбулося відкриття тимчасової каплиці святителя Миколая Мирлікійського. (рос.)
13.1.2018
Єпископ Домодєдовський Іоанн призначений керуючим Північно-Східним вікаріатством м. Москви
Розпорядженням Святішого Патріарха Кирила єпископ Подольський Тихон звільнений від управління Північно-Східним вікаріатством м. Москви. Керуючим Північно-Східним вікаріатством призначений єпископ Домодєдовський Іоанн. (рос.)
12.1.2018
Святіший Патріарх Кирил відвідав Різдвяне свято в Московському Кремлі
8 січня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав дитячу Різдвяну ялинку в Державному Кремлівському палаці. (рос.)
08.1.2018

Перегляди (143)

• Помітили помилку?

Виділіть текст з помилкою і натисніть клавіші Ctrl+Enter або кнопку:

Дякуємо за допомогу!