Богослужіння

Прочитати вказівки до богослужінь на сьогоднішній і завтрашній день >>>

Богослужіння зазвичай звершуються:
Вечірня служба: п’ятниця, субота — 17:00
Літургія: субота — 8:00, неділя — 7:00 і 9:00.
Акафіст: з понеділка по п’ятницю — 13:00
Таїнство Сповіді відбувається до початку Літургії і на вечірньому богослужінні
Таїнство Хрещення, Вінчання, Соборування, відспівування покійних, панахиди і т.п. звершуються за попередньою домовленістю зі священиком.

контактні телефони храму:  (044) 425-47-04; +38 097 578 77 55 (за цими телефонами можна звертатися за додатковою інформацією та уточнити підготовку до таїнств, час і місце богослужіння).

Для  молитви храм відкритий щодня з 10:00 до 18:00

Очікує публікації: Таїнство Покаяння.  Євхаристія. Причастя. Таїнство Вінчання. Соборування…

Сповідь звершується під час вечірніх Богослужінь (виняток для дітей, хворих, престарілих).

Додатково можна замовити треби (Богослужіння по потребі): молебень (за хворих, перед операцією або родами, благодарственний та ін.), парастас (молитва за усопшими), похорон, освячення (дому, офісу, автомобіля, колодязю та ін.) хрестини, вінчання тощо.