Загальноцерковні новини

Відбулася телефонна розмова Святішого Патріарха Кирила і архієпископа Дубнинського Іоанна
14 вересня відбулася телефонна розмова Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила з архієпископом Дубнинським Іоанном (Реннето). Предстоятель Руської Православної Церкви повідомив архієпископу Іоанну про розгляд Священним Синодом його звернення і про прийняте рішення.
14.9.2019
Священний Синод прийняв до складу Руської Православної Церкви главу Архиєпископії західноєвропейських приходів руської традиції, а також кліриків і приходи, які бажають піти за ним
14 вересня Священний Синод розглянув звернення архієпископа Іоанна (Реннето), який очолює Архієпископію західноєвропейських приходів руської традиції, в якому він повідомив про прагнення більшості кліриків і приходів Архиєпископії зберегти її існування через входження в юрисдикцію Руської Православної Церкви і попросив про вступ в канонічне спілкування і єдність з Московським Патріархатом.
14.9.2019
Священик Олександр Волков звільнений з посади керівника Прес-служби Патріарха Московського і всієї Русі
Розпорядженням Святішого Патріарха Московського і всієї Русі Кирила ієрея Олександра Волкова звільнено з посади керівника Патріаршої Прес-служби з 11 вересня 2019 року.
12.9.2019
Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію в Даниловому ставропігійному монастирі і очолив хіротонію архімандрита Леонтія (Козлова) в єпископа Сизранського
12 вересня, у свято обрітення мощей святого князя Даниїла Московського (1652) і перенесення мощей святого князя Олександра Невського (1724), Святіший Патріарх Кирил звершив Божественну літургію в Троїцькому соборі Данилового ставропігійного чоловічого монастиря м. Москви. За Літургією було звершено хіротонію архімандрита Леонтія (Козлова) в єпископа Сизранського і Шигонського.
12.9.2019
На московському подвір
На московському подвір'ї Православної Церкви в Америці пройшло заупокійне богослужіння за жертвами тероризму
11 вересня, в день Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна та 18-ту річницю терористичної атаки в містах США, що забрала життя близько трьох тисяч чоловік, в храмі святої великомучениці Єкатерини на Вспольї — Представництві Православної Церкви в Америці при Патріархові Московському і всієї Русі — було здійснено Божественну літургію та панахиду за невинно убієнними від рук терористів. (рос.)
11.9.2019
Митрополит Волоколамський Іларіон зустрівся з архієпископом Варшавським кардиналом Казімежем Ничем
11 вересня відбулася зустріч голови Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополита Волоколамського Іларіона з кардиналом Казімежем Ничем, архієпископом Варшавським, який перебуває в Москві з неофіційним візитом. (рос.)
11.9.2019
Святіший Патріарх Кирил очолив урочистості престольного свята в Іоанно-Предтеченському ставропігійному монастирі м. Москви
11 вересня, в день Усікновення глави Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Божественну літургію в Іоанно-Предтеченському ставропігійному жіночому монастирі м. Москви.
11.9.2019
У Новосибірській митрополії стартувала благодійна місіонерська акція «За духовне відродження Росії»
В ході благодійної акції з 9 по 24 вересня автопоїзд з місіонерами відвідає віддалені райони Новосибірської області — Киштовський, Венгеровський, Північний, Здвінський, Доволенський, Кочковський і Маслянінський. (рос.)
11.9.2019
Патріарший намісник Московської єпархії взяв участь у заходах у військово-патріотичному парку «Патріот» в підмосковній Кубинці
10 вересня по благословення Святішого Патріарха Кирила митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій взяв участь в заходах у військово-патріотичному парку культури і відпочинку Збройних сил Російської Федерації «Патріот» в Кубинці Московської області. (рос.)
11.9.2019
У Почаївській лаврі відбулися урочистості з нагоди 360-річчя обрітення мощей преподобного Іова Почаївського
10 вересня в Успенській Почаївській лаврі відбулися урочистості з нагоди 360-річчя обрітення мощей преподобного Іова. Божественну літургію в Преображенському соборі Лаври очолив митрополит Хустський і Виноградівський Марк.

Перегляди (326)