Загальноцерковні новини

Затверджено список переможців Міжнародного відкритого грантового конкурсу «Православна ініціатива 2019-2020»
На конкурс було подано 993 заявки, з яких переможцями стали 194 проекту з 55 регіонів Росії, а також з країн Середньої Азії та далекого зарубіжжя. (рос.)
16.1.2020
У московському представництві Православної Церкви в Америці відслужено панахиду за загиблими пасажирами авіарейсу Тегеран — Київ
16 січня в храмі великомучениці Єкатерини на Вспольї — московському подвір'ї Православної Церкви в Америці — представник Блаженнішого Митрополита всієї Америки і Канади при Патріархові Московському і всієї Русі, настоятель храму протоієрей Даниїл Андреюк відправив панахиду за жертвами авіакатастрофи, що сталася в Ірані вранці 8 січня. (рос.)
16.1.2020
У Синодальному відділі з церковної благодійності наголосили на важливості зниження числа абортів для вирішення демографічних проблем
У Синодальному відділі з церковної благодійності та соціального служіння вітають пильну увагу Президента Російської Федерації В.В. Путіна до демографічної ситуації в країні. (рос.)
Митрополит Мінський Павел очолив святкування дня пам
Митрополит Мінський Павел очолив святкування дня пам'яті преподобного Серафима Саровського в Серафимо-Дівєєвському монастирі
15 січня, в день пам'яті преподобного Серафима Саровського, в Троїцькому соборі Серафимо-Дівеєвського жіночого монастиря, де покояться мощі святого, була звершена Літургія. Богослужіння очолив Патріарший екзарх всієї Білорусі митрополит Мінський і Заславський Павел. (рос.)
16.1.2020
Синодальний відділ із соціального служіння та ПСТГУ провели перші навчальні курси з організації доступного середовища
Курси, що складалися з дистанційного і триденного очного блоку занять, завершили 75 осіб з 19 єпархій. (рос.)
16.1.2020
В.Р. Легойда: В посланні Президента підкреслюється важливість традиційних цінностей для росіян
Сказавши на початку послання про збереження народу, Президент назвав дуже важливим збільшення чисельності населення Росії, але також підкреслив, що важливі ті цінності, заради яких будуть жити ці люди. «І це для Церкви, звичайно, найважливіший момент, який з'єднує матеріальне і нематеріальне, те, що задає ієрархію цінностей», — заявив голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ В.Р. Легойда. (рос.)
Святіший Патріарх Кирил закликав об
Святіший Патріарх Кирил закликав об'єднати зусилля на підтримку ідеалів сімейного життя
15 січня, коментуючи послання В.В. Путіна Федеральним Зборам Російської Федерації, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил закликав до спільної роботи зі зміцнення ідеалу великої родини в російській громадській свідомості.
15.1.2020
В рамках Різдвяних читань пройде робота напряму «Церква і козацтво: шляхи воцерковлення та співпраці»
27-29 січня в рамках XXVIII Міжнародних Різдвяних освітніх читань, присвячених темі «Велика Перемога: спадщина і спадкоємці», пройде робота напряму «Церква і козацтво: шляхи воцерковлення та співпраці». (рос.)
15.1.2020
Святіший Патріарх Кирил був присутній на виступі Президента Росії В.В. Путіна, який звернувся з посланням до Федеральних Зборів РФ
15 січня в Центральному виставковому залі «Манеж» в Москві Президент Російської Федерації В.В. Путін звернувся з посланням до Федеральних Зборів РФ. На заході був присутній Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил та інші представники Руської Православної Церкви.
15.1.2020
У день своєї архієрейської хіротонії митрополит Волоколамський Іларіон звершив Божественну літургію в московському храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість»
14 січня, у свято Обрізання Господнього та день пам'яті святителя Василія Великого, голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон звершив Божественну літургію святителя Василія Великого в московському храмі на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» на Великій Ординці. (рос.)

Перегляди (376)