Загальноцерковні новини

У Москві відбулася прес-конференція, присвячена XXIX Міжнародним освітнім читанням
13 травня голова Синодального відділу релігійної освіти і катехізації митрополит Єкатеринбурзький і Верхотурський Євгеній, голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ В.Р. Легойда та заступник голови Державної Думи ФЗ РФ П.О. Толстой взяли участь в прес-конференції, присвяченій XXIX Міжнародним освітнім читанням. (рос.)
14.5.2021
Основні церковні урочистості, присвячені 800-річчю благовірного князя Олександра Невського, пройдуть 12 вересня в Санкт-Петербурзі
«Сьогоднішній день, 13 травня, знаменний тим, що, як прийнято вважати, саме він є днем народження благовірного великого князя Олександра Невського. Але його 800-річчя, що відзначається в цьому році, це, звичайно, не подія одного дня», — зазначив голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ В.Р. Легойда. (рос.)
13.5.2021
Голова Відділу зовнішніх церковних зв
Голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату зустрівся з ієрархом Антіохійської Православної Церкви
12 травня в Відділі зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату відбулася зустріч митрополита Волоколамського Іларіона з ієрархом Антіохійської Православної Церкви єпископом Сафітським Димитрієм. (рос.)
12.5.2021
Глава Татарстанської митрополії і муфтій Татарстану відвідали постраждалих дітей в Дитячій республіканській клінічній лікарні
12 травня митрополит Казанський і Татарстанський Кирил і муфтій Татарстану Каміль хазрат Самігуллін відвідали в Дитячій республіканській клінічній лікарні дітей, які постраждали внаслідок збройного нападу на школу № 175 м. Казані. (рос.)
12.5.2021
У Видавництві Московської Патріархії вийшла книга «Новомученики і сповідники Московські. Східне вікаріатство »
Нове видання продовжує серію, присвячену новомученикам і сповідникам міста Москви. У книзі розповідається про життя і подвиг тих з них, чия доля була пов'язана з храмами, які перебувають на території сучасного Східного вікаріатства. (рос.)
12.5.2021
Православна служба допомоги «Милосердя» зібрала для своїх підопічних до Великодня близько 15 тисяч подарунків
Акція «Даруй радість на Пасху» стартувала 22 березня, на другому тижні Великого посту. Будь-який бажаючий міг зайти на спеціальний сайт і пожертвувати на великодній подарунок — паску та яйце. (рос.)
12.5.2021
В усіх храмах Татарстанської митрополії піднесли молитви про загиблих і постраждалих внаслідок стрілянини в школі № 175
12 травня, в день жалоби за загиблими в казанської школі № 175, в усіх храмах Татарстанської митрополії були звершені заупокійні Літургії та панахиди за покійними, а також піднесені особливі молитовні прохання за здоров'я постраждалих. (рос.)
12.5.2021
В Москві відбудеться прес-конференція, присвячена заключному етапу XXIX Міжнародних освітніх читань
Про підсумки регіональних етапів, тему читань цього року, секції і напрямки заключного етапу розкажуть голова Синодального відділу релігійної освіти і катехізації митрополит Єкатеринбурзький і Верхотурський Євгеній, голова Синодального відділу із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ В.Р. Легойда та заступник голови Державної Думи ФЗ РФ Петро Толстой. (рос.)
В П
В П'ятигорській єпархії відбувся перший випуск богословських курсів для ченців
У 2018 році П'ятигорська єпархія була обрана майданчиком апробації курсів базової підготовки в галузі богослов'я для ченців Руської Православної Церкви. 10 травня ц.р. випускницям богословських курсів були вручені свідоцтва про закінчення навчання. (рос.)
12.5.2021
У Києві проходить перше в 2021 році засідання Синоду Української Православної Церкви
12 травня в резиденції Предстоятеля Української Православної Церкви на території Успенської Києво-Печерської лаври Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив перше в 2021 році засідання Синоду Української Православної Церкви.

Перегляди (572)