Загальноцерковні новини

Розпочалася паломницька поїздка митрополита Волоколамського Іларіона до Греції
23 червня голова Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату митрополит Волоколамський Іларіон прибув до Греції для здійснення паломництва, приуроченого до проведення в єпархіях Елладської Православної Церкви традиційних пам'ятних заходів на честь святого апостола Павла. (рос.)
25.6.2019
Відбулася зустріч Предстоятеля Української Православної Церкви з делегаціями Помісних Церков
24 червня по закінченні всеношної в Успенській Києво-Печерській лаврі Блаженніший митрополит Київський і всієї України Онуфрій прийняв делегації Помісних Православних Церков, які прибули до Києва на святкування дня тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви.
25.6.2019
Керуючий справами Української Православної Церкви розповів іноземним журналістам про ситуацію в українському Православ'ї
24 червня в Києво-Печерській лаврі з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулася зустріч керуючого справами Української Православної Церкви митрополита Бориспільського та Броварського Антонія з іноземними журналістами. Архієрей розповів про поточну ситуацію в українському Православ'ї.
24.6.2019
Прихильники «Православної церкви України» захопили храм у селі Заволока Чернівецької області
23 червня прихильниками розкольницької «Православної церкви України» захоплено храм святих апостолів Петра і Павла в селі Заволока Сторожинецького району Чернівецької області України. Рейдери зламали дверні замки і заволоділи богослужбовою будівлею. Того ж дня була здійснена спроба захоплення Успенського храму в с. Михальча Сторожинецького району.
24.6.2019
Визначено переможців регіонального грантового конкурсу «Православна ініціатива на Архангельській землі»
Регіональний грантовий конкурс «Православна ініціатива на Архангельській землі» був оголошений Координаційним комітетом з підтримки соціальних, освітніх, культурних та інших ініціатив під егідою Руської Православної Церкви спільно з Архангельською митрополією. Заявки приймалися з 1 березня по 13 квітня. (рос.)
24.6.2019
В Олексіївському ставропігійному жіночому монастирі відбулися престольні урочистості соборного храму обителі
23 червня, в Неділю 1-у після П'ятидесятниці, Всіх святих, в Олексіївському жіночому монастирі м. Москви відзначили престольне свято. Літургію в храмі Всіх святих очолив перший заступник керуючого справами Московської Патріархії, намісник Новоспаського ставропігійного монастиря єпископ Воскресенський Діонісій. (рос.)
24.6.2019
Голова Синодального відділу з благодійності у співслужінні 50 священиків з усієї Росії освятив онкоцентр імені М.М. Блохіна в Москві
23 червня, в Неділю Всіх святих, голова Синодального відділу з церковної благодійності та соціального служіння, голова Комісії з лікарняного служіння при Єпархіальній раді міста Москви єпископ Орєхово-Зуєвський Пантелеїмон звершив чин освячення Національного медичного дослідницького центру онкології імені М.М. Блохіна. (рос.)
24.6.2019
На Курській дузі освячено каплицю в пам
На Курській дузі освячено каплицю в пам'ять про загиблих воїнів
22 червня, в 78-у річницю з дня початку Великої Вітчизняної війни — День пам'яті і скорботи, митрополит Курський і Рильський Герман звершив освячення каплиці-пам'ятника на території Меморіального комплексу «Героям північного фасу Курської дуги» в с. Понирі. Каплиця була споруджена в рамках проекту «Мовчазне відлуння війни». (рос.)
23.6.2019
У День пам
У День пам'яті і скорботи Патріарший намісник Московської єпархії поклав вінок до могили Невідомого солдата біля Кремлівської стіни
22 червня, в 78-у річницю з дня початку Великої Вітчизняної війни — День пам'яті і скорботи, Патріарший намісник Московської єпархії митрополит Крутицький і Коломенський Ювеналій поклав вінок до могили Невідомого солдата в Олександрівському саду біля Кремлівської стіни. (рос.)
22.6.2019
Прихильники «Православної церкви України» зробили спробу силового захоплення парафіяльного будинку в селі Постійне Рівненської області
20 червня прихильники розкольницької «Православної церкви України» здійснили спробу силового захоплення парафіяльного будинку Петропавлівського храму Сарненської єпархії в селі Постійне Костопільського району Рівненської області України. Внаслідок нападу постраждало кілька жінок, які госпіталізовані з різними травмами.
22.6.2019

Перегляди (311)