Загальноцерковні новини

У серії «Підручник бакалавра теології» вийшла книга «Пастирське богослов
У серії «Підручник бакалавра теології» вийшла книга «Пастирське богослов'я»
Підручник із дисципліни «Пастирське богослов'я» став результатом спільної багаторічної роботи ректорів, проректорів та викладачів провідних духовних шкіл Руської Православної Церкви, досвідчених пастирів, здатних поділитися зі студентством своїм досвідом. (рос.)
26.1.2021
Глава Казахстанського митрополичого округу зустрівся з міністром інформації та суспільного розвитку Республіки Казахстан
26 січня в Будинку міністерств в Нур-Султані відбулася зустріч митрополита Астанайського і Казахстанського Олександра з міністром інформації та суспільного розвитку Республіки Казахстан А.Г. Балаєвою. (рос.)
26.1.2021
В режимі онлайн відбулося чергове засідання колегії з науково-богословського рецензування та експертної грошової оцінки Видавничої ради
21 січня в дистанційному форматі під керівництвом митрополита Калузького і Боровського Климента відбулося чергове засідання колегії з науково-богословського рецензування та експертної грошової оцінки видавничої ради. (рос.)
У Пензі відбулася прем
У Пензі відбулася прем'єра фільму про священномученика Іоанна (Поммера)
24 січня в єпархіальному духовно-просвітницькому центрі імені святителя Інокентія Пензенського при Богоявленському храмі м. Пензи була представлена перша частина документального фільму «Священномученик Іоанн Ризький. На пристрасному шляху». Вихід фільму приурочений до 100-річчя Латвійської Православної Церкви та 20-річчя канонізації св. Іоанна. (рос.)
26.1.2021
Стартував XVI Всеросійський конкурс у галузі педагогіки, виховання та роботи з дітьми і молоддю до 20 років «За моральний подвиг вчителя»
Регіональний етап Всеукраїнського конкурсу в галузі педагогіки, виховання і роботи з дітьми та молоддю до 20 років «За моральний подвиг вчителя», що стартував, 11 січня триватиме до 31 березня. (рос.)
26.1.2021
Видавництво Московської Патріархії опублікувало загальнодоступну версію календаря постів і трапез на 2022 рік
Видавництво Московської Патріархії продовжує проеєкт онлайн-підтримки випуску календарних видань в Руській Православній Церкві. Сьогодні для вільного скачування відкрита загальнодоступна версія календаря постів і трапез на 2022 рік. (рос.)
26.1.2021
Голова Синодального відділу з благодійності зустрівся з медсестрами дитячої лікарні святого Володимира м. Москви
Учасники зустрічі обговорили питання професійного вигорання медичного персоналу, розуміння сенсу страждань пацієнтів і допомогу батькам тяжкохворих дітей. (рос.)
26.1.2021
Керуючий справами Московської Патріархії очолив престольні торжества храму мучениці Татіани при Московському державному університеті
25 січня, в день пам'яті мучениці Татіани і з нею в Римі потерпілих, керуючий справами Московської Патріархії, перший вікарій Патріарха Московського і всієї Русі митрополит Воскресенський Діонісій очолив Божественну літургію в домовому храмі мучениці Татіани при МДУ імені М.В. Ломоносова м. Москви. (рос.)
26.1.2021
Псковській єпархії повернуто унікальні ікони, вивезені з Росії під час німецької окупації
22 січня в Москві секретар Ради Безпеки Російської Федерації М.П. Патрушев передав 12 ікон початку XVIII століття голові Патріаршої ради з культури митрополитові Псковському і Порховському Тихону. (рос.)
26.1.2021
У Москві пройде презентація проєкту «Віра у великому місті. Люди добрих справ»
27 січня в рамках прес-конференції в Громадській палаті РФ відбудеться презентація проекту «Віра у великому місті. Люди добрих справ». Новий сезон проєкту присвячений російській благодійності і тим людям, хто віддає свій час, кошти і сили на допомогу ближнім. (рос.)

Перегляди (496)