Загальноцерковні новини

Керуючий справами Української Православної Церкви звершив літію з нагоди 80-ї річниці початку масових розстрілів в урочищі Бабин Яр
27 вересня митрополит Бориспільський і Броварський Антоній звершив заупокійну літію за загиблими в Бабиному Яру в роки Великої Вітчизняної війни. Богослужіння відбулося на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» і було приурочено до 80-х роковин трагедії.
28.9.2021
У Калузі проходять XXIV Богородично-Різдвяні читання, присвячені 200-річчю від дня народження Ф.М. Достоєвського
З відеозверненнями до учасників читань виступили губернатор Калузької області В.В. Шапша і голова Синодального відділу релігійної освіти й катехізації митрополит Єкатеринбурзький і Верхотурський Євгеній. (рос.)
28.9.2021
Голова Синодального відділу у справах молоді провів засідання Колегії керівників єпархіальних відділів та відповідальних за молодіжне служіння в Приволзькому федеральному окрузі
23 вересня в онлайн-форматі відбулося засідання Колегії керівників єпархіальних відділів та відповідальних за молодіжне служіння в Приволзькому федеральному окрузі. (рос.)
28.9.2021
Синодальний відділ із благодійності та Свято-Тихонівський університет розпочали дистанційні супервізії
23 вересня відбулася перша онлайн-зустріч учасників проєкту «Міцне плече: програма дистанційних супервізій». Проєкт дистанційного супроводу православних центрів, що працюють з дітьми з інвалідністю, реалізується Синодальним відділом із благодійності спільно з кафедрою соціальної роботи ПСТГУ. (рос.)
28.9.2021
У Курській митрополії відкриваються курси базової підготовки в галузі богослов
У Курській митрополії відкриваються курси базової підготовки в галузі богослов'я для ченців
22-23 вересня з благословення голови Міжвідомчої комісії з питань освіти ченців ігумена Петра (Єремєєва) виїзна експертна група відвідала Курську митрополію з метою визначення готовності до відкриття курсів базової підготовки в галузі богослов'я для ченців. (рос.)
28.9.2021
Синодальний відділ із благодійності, ПСТГУ та Фонд «Жива традиція» запустили новий проєкт
Синодальний відділ із благодійності, Фонд розвитку науки, освіти і сім'ї «Жива традиція» та наукова лабораторія «Соціологія релігії» Свято-Тихонівського університету запустили спільний проєкт «Живі спільноти». Він спрямований на розвиток соціальної діяльності православних парафій і некомерційних організацій. (рос.)
28.9.2021
Свято Воздвиження Хреста Господнього молитовно відзначили в Руській духовній місії в Єрусалимі
26-27 вересня в Руській духовній місії в Єрусалимі звершено святкові богослужіння з нагоди святкування Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього. (рос.)
Святіший Патріарх Кирил вручив церковні нагороди голові ВЗЦЗ і його заступникам
Привітавши митрополита Волоколамського Іларіона і всіх співробітників Відділу зовнішніх церковних зв'язків з ювілейною датою, Святіший Патріарх Кирил поділився спогадами про час роботи у Відділі, з яким був пов'язаний із 1968 року.
27.9.2021
У день свята Воздвиження Хреста Господнього в найстарішому монастирі Північного Кавказу пройшли престольні торжества
27 вересня архієпископ Махачкалинський Варлаам очолив престольні торжества в Хрестовоздвиженському монастирі в Кизлярі (Республіка Дагестан) і щорічний хресний хід від Хрестовоздвиженської обителі до Георгіївського собору, приурочений до святкування 286-ї річниці з дня заснування міста та 800-річчя від дня народження благовірного великого князя Олександра Невського. (рос.)
27.9.2021
У Москві відбудеться відкриття культурно-просвітницького центру «Книжкова палата в Чернігівському»
30 вересня на Чернігівському Патріаршому подвір'ї в Москві відбудеться відкриття культурно-просвітницького центру «Книжкова палата в Чернігівському». (рос.)

Перегляди (631)