Загальноцерковні новини

Святіший Патріарх Кирил відвідав храми Торжка
21 липня Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відвідав храми Торжка — Старо-Вознесенську (Тихвинську) церкву, собор на честь Архангела Михаїла та Спасо-Преображенський собор — подвір'я Нило-Столобенської пустині.
21.7.2019
Святіший Патріарх Кирил зустрівся з губернатором Тверської області І.М. Руденею і митрополитом Тверським Савою
21 липня після закінчення Божественної літургії в Новоторжському Борисоглібському монастирі в Торжку відбулася зустріч Святішого Патріарха Кирила з губернатором Тверської області І.М. Руденею та митрополитом Тверським і Кашинським Савою.
21.7.2019
У свято Казанської ікони Божої Матері Святіший Патріарх Кирил звершив Літургію в Новоторзькому Борисоглібському монастирі
21 липня, в Неділю 5-ту після П'ятидесятниці, свято явлення ікони Пресвятої Богородиці у граді Казані, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил звершив Первосвятительський візит в місто Торжок Тверської області.
21.7.2019
Напередодні свята Казанської ікони Божої Матері Предстоятель Руської Церкви відправив всеношну в Богоявленському кафедральному соборі м. Москви
20 липня, напередодні неділі 5-ї після П'ятидесятниці, святкування явлення ікони Пресвятої Богородиці у граді Казані, Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил відправив всеношну в Богоявленському кафедральному соборі в Єлохові м. Москви.
20.7.2019
Міжвідомча церковна комісія розробить єдиний навчальний план з підготовки фахівців в області парафіяльної освіти
19 липня в Москві під головуванням глави Навчального комітету протоієрея Максима Козлова відбулося позачергове засідання Міжвідомчої комісії при Навчальному комітеті Руської Православної Церкви, в якому взяли участь представники профільних синодальних установ. (рос.)
20.7.2019
У Троїце-Сергієвій лаврі відбулися урочистості з нагоди свята Собору Радонезьких святих
19 липня, в день свята Собору Радонезьких святих, відбулася Літургія в приділі Святих Радонезького землі в крипті Успенського собору Троїце-Сергієвої лаври. У цей день служіння Літургії в Троїцькому соборі обителі звершив митрополит Тернопільський і Кременецький Сергій, а в Успенському соборі — єпископ Орський і Гайський Іриней. (рос.)
20.7.2019
У Посольстві Сербії в Москві представлено книжку «Косово і Метохія в стосунках Руської та Сербської Православних Церков»
16 липня в Посольстві Сербії в Москві відбулася презентація книги співробітника Відділу зовнішніх церковних зв'язків Московського Патріархату А.Ю. Хошева «Косово і Метохія в стосунках Руської та Сербської Православних Церков в останні роки життя Патріарха Сербського Павла. 1999-2009». (рос.)
Предстоятель Сербської Православної Церкви відвідав «Російський дім» в Белграді
У «Російському домі» в Белграді відбувся урочистий вечір з нагоди Дня сім'ї, любові і вірності. Почесним гостем заходу став Предстоятель Сербської Православної Церкви Святіший Патріарх Іриней. (рос.)
20.7.2019
У Бонні відбувся XVIII російсько-німецький форум громадянських суспільств «Петербурзький діалог»
18-19 липня в містечку Петерсберг недалеко від міста Бонн відбувся XVIII російсько-німецький форум громадянських суспільств «Петербурзький діалог». Тема чергової сесії — «Співпраця як лейтмотив світу в Європі: внесок громадянських суспільств Росії і Німеччини». (рос.)
20.7.2019
21 липня в Храмі Христа Спасителя м. Москви відбудуться проводи мощей святих благовірних Петра і Февронії Муромських
21 липня завершиться перебування раки з чесними мощами святих благовірних князя Петра, у чернецтві Давида, і княгині Февронії, в чернецтві Єфросинії, Муромських в кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя м. Москви. Проводи святині очолить перший вікарій Патріарха Московського і всієї Русі єпископ Воскресенський Діонісій. (рос.)
19.7.2019

Перегляди (315)