Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці

5 липня, у Неділю 4-ту після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Під час Літургії була піднесена молитва про закінчення епідемії коронавірусу. Також Високопреосвященний владика звершив сугубе заупокійне поминання спочилого в цей день у 2014 р. Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Володимира і новопреставленого митрополита Черкаського і Канівського Софронія.

4 липня, напередодні Неділі 4-ї після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.