Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 7-му після П’ятидесятниці

26 липня, у Неділю 7-му після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Сьогодні Православна Церква також святкує пам’ять святих отців шести Вселенських Соборів (це перехідне святкування у неділю, найближчу до 16 липня). В цей день Церква прославляє віру, яку утвердили святі отці, адже в епоху Вселенських Соборів були спростовані численні єресі та сформульована догматична основа християнського вчення.

25 липня, напередодні Неділі 7-ї після П’ятидесятниці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.