Архієпископ Феодосій звершив Літургію у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці

5 серпня, у Неділю 10-ту після П’ятидесятниці, у день Почаївської ікони Божої Матері, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

На сугубій ектенії владикою була піднесена молитва Господу Вседержителю про мир і припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

Після закінчення Літургії архієпископ Феодосій привітав ювілярів нашого приходу з 70-річчям з дня народження:клірика храму протоієрея Олександра Замалєєва і співробітницю храму Шишак Марію Петрівну. Високопреосвященний Владика вручив ювілярам просфори і квіти, а Шишак М.П. була удостоєна Благословенної Грамоти Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.