Архієпископ Феодосій звершив Літургію в Неділю м’ясопусну, про Страшний суд

3 березня, у Неділю м’ясопусну, про Страшний суд, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

На сугубій єктенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні.

По закінченні богослужіння архієпископ Феодосій звернувся до пастви зі словом проповіді.

Неділею м’ясопусною або про Страшний суд в православному календарі називається третя неділя підготовчого періоду до Великого посту. Перша назва походить від припису Церковного уставу: не їсти після цієї неділі м’яса; друга продиктована темою євангельського читання під час Літургії, в якому розповідається про майбутній Страшний суд над живими і мертвими. Зі слів Господа ми чуємо, що будемо відповідати перед Ним в першу чергу за справи любові до ближнього: ті, хто творив діла милосердя в ім’я Христа, успадкують вічне Царство, а ті, хто уникав цього – розділять участь злих духів.