Архієпископ Феодосій звершив Літургію в Неділю сиропустну

1 березня, в Прощену сиропустну Неділю, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

На сугубій єктенії були піднесені молитви про єдність Православної Церкви та про мир в Україні.

В останню Неділю перед Великим постом Церква згадує вигнання Адама з Раю після гріхопадіння, показуючи цим необхідність посту для людської природи. У Синаксарі дня наголошується, що через споживання їжі першим Адамом і Господь постився сорок днів і був слухняним (див. Флп. 2, 8); і через Адама ж ми повинні поститись у Велику Чотиридесятницю, щоб зберігши те, що він втратив, знову отримали безсмертя через піст.

29 лютого, напередодні Неділі сиропустної, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.