Архієпископ Феодосій звершив всенічне бдіння напередодні Неділі 37-ї після П’ятидесятниці

9 лютого, напередодні Неділі 37-ї після П’ятидесятниці, Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив всенічне бдіння у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Високопреосвященству співслужило духовенство храму.

Пам’ять Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської святкується у найближчу неділю до 7 лютого (25 січня за старим стилем – день мученицької смерті священномученика Володимира, Митрополита Київського). У цей день Церква згадує не лише прославленних святих, а й усіх, хто постраждав за віру Христову під час безбожного гоніння.