Єпископ Боярський Феодосій звершив Літургію в Неділю 21-шу після П’ятидесятниці

2 листопада, в Неділю 21-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святого праведного отрока Артемія Веркольского, вікарій Київської Митрополії єпископ Боярський Феодосій звершив Божественну літургію у Хрестовоздвиженському храмі м.Києва. Його Преосвященству співслужило духовенство храму. Під час богослужіння владикою була прочитана молитва Господу Вседержителю про мир та припинення міжусобної ворожнечі в Україні.

Того ж дня єпископ Феодосій звершив таїнства Хрещення і Миропомазання над немовлям Артемієм – сином клірика Хрестовоздвиженського храму, диякона Іоанна Бойко. Преосвященний владика побажав новохрещеному немовляті принести духовний плід сторицею і, якщо на те буде воля Божа, послідувати стопам чотирьох поколінь священнослужителів свого роду.