Настоятель нашого храму протоієрей Андрій Пічник молитовно відзначив День Ангела

DSC_0001_новый размер13 грудня, у день пам’яті святого апостола Андрія Первозванного, в Хрестовоздвиженському храмі на Подолі у м.Києві було звершено урочисте богослужіння з нагоди малого престольного свята та дня тезоіменитства настоятеля храму – найстарішого клірика Київської єпархії протоієрея Андрія Пічника.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Божественну літургію очолив вікарій Київської Митрополії, керуючий Північним київським вікаріатством єпископ Боярський Феодосій, якому співслужило духовенство храму.

Після закінчення Літургії єпископ Феодосій передав настоятелю, духовенству та парафіянам храму поздоровлення від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія і вимовив вітальне слово з нагоди Дня тезоіменитства протоієрея Андрія.

«Дорогий отець Андрій, Ви більше 70 років звершуєте служіння в сані священика, Ваше служіння почалося ще в роки Великої Вітчизняної війни – у далекому 1944-му році. Перші пастирські кроки Ви робили в Почаївській Лаврі в той час, коли кожен день міг закінчитися для віруючої людини, а тим більше священика, мучеництвом».

Преосвященний владика нагадав, що за десятиліття свого пастирства протоієрей Андрій служив у різних містах і селах, більше десяти років ніс послух головного редактора журналу «Православний вісник», єдиного друкованого видання того часу, з якого віруючі люди могли черпати інформацію про церковне життя. Зусиллями отця Андрія була відновлена колишня благоліпність Хрестовоздвиженського храму на Подолі. Пастирське служіння протоієрея Андрія є для багатьох священнослужителів прикладом того, як потрібно нести свій хрест священика.

На завершення привітання єпископ Феодосій підніс отцю Андрію в дар богослужбове Євангеліє: «це Слово, яке Ви всі ці роки проповідували народу і з амвону, і всім своїм життям!»

СТОЛИЧНИЙ БЛАГОВІСНИК

Перегляди (121)

Comments are closed.