Таїнство Хрещення в Хресто-Воздвиженському храмі столиці!

Всі Таїнства Хрещення в нашому храмі звершується індивідуально з дотриманням карантиних норм.
 «Хто не народиться водою і Духом, не може увійти в Царство Боже» ( Іоанна, 3:5).
Хрещення – це Таїнство входження людини до Церкви та Народження для вічного життя у Царстві Божому. Чин хрещення відправляється через триразове занурення охрещуваного у воду в ім’я Отця, Сина і Святого Духа. При хрещенні свята вода дає людині силу нового життя – як образ нашої смерті для гріха і воскресіння разом із Христом для Життя.
В Православній Церкві хрестять дорослих, дітей та немовлят. Обов’язковою умовою для хрещення немовлят – є православна віра їхніх батьків. Під час Таінства Хрещення, християнську віру засвідчують хресні батьки – православні християни.
Православна Церква, піклуюється про спасіння кожної людини і рекомендує не відкладати хрещення немовлят, посилаючись на Заклик Самого Христа «Отже, йдіть, навчайте всі народи, хрестячи їх в ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа…» Матфія 28.19