Відбулася чергова спільна поїздка волонтерів на чолі з священниками двох храмів м.Києва в школу-інтернат

8-го листопада з благословення Блаженнішого Онуфрія митрополита Київського і всієї України відбулася чергова поїздка православних волонтерів на чолі з священниками місії ієреєм Олегом Горбовським (Введенська церква на Подолі) та ієреєм Романом Симоновичем (Введенська «обиденна» церква на Теремках-1) до дітей з Бердичівської школи-інтернату, що знаходиться в селі Гришківці.

Діти відразу зацікавилися, коли гості приїдуть наступного разу, отож місія поріднила вихованців з православними волонтерами. Волонтери передали дарунки вихованцям: квіти в аудиторію 7-го «Б» класу, теплі шкарпетки та колготи для школи та багато іншого. Цього разу отець Роман провів бесіду з семикласниками про потойбічне життя та важливість любові до оточуючих для духовного росту людини. Місія в своїй роботі взяла напрямок на можливість хрещення своїх підопічних, так як з 16-ти семикласників, з якими вже два роки проводять катехізаторські бесіди місіонери, всього троє охрещені.