Щиро вітаємо єпископа Боярського Феодосія з 5-річчям архієрейської хіротонії

Дорогий Владико!

IMG_8280Нехай милостивий Господь наш Іісус Христос, Якому Ви присвятили своє життя, зміцнить Ваші духовні і тілесні сили у самовідданому архіпастирському служінні народові Божому во славу Його Святої Церкви на многая і благая літа!

З повагою, адміністрація сайту Столичний Благовісник


ДОВІДКА

6 січня 2011 року, у надвечір’я Різдва Христового, Блаженніший митрополит Київський і всієї України Володимир звершив Божественну літургію в трапезному храмі Свято-Успенської Києво-Печерської лаври.

Його Блаженству співслужили: архієпископи Білогородський МиколайВишгородський ПавелБориспільський Антоній, Переяслав-Хмельницький Олександр; єпископи Макарівський ІларійВасильківський ПантелеїмонДрогобицький Філарет; насельники обителі у священному чині та намісники монастирів Київської єпархії.

За богослужінням собор архієреїв висвятив архімандрита Феодосія (Снігірьова), благочинного Київської єпархії у справах монастирів, в єпископа Броварського, вікарія Київської митрополії.

Після закінчення богослужіння Блаженніший Митрополит Володимир звернувся до єпископа Феодосія зі словом настанови та вручив йому архієрейський жезл. Потім єпископ Феодосій дав прочанам перше архіпастирське благословення.

Наречення архімандрита Феодосія (Снігірьова) у єпископа Броварського відбулося увечері 5 січня в залі засідань Синоду Української Православної Церкви на території Києво-Печерської лаври. Чин наречення звершив Блаженніший митрополит Володимир у співслужінні архієпископів: Білоцерківського і Богуславського Митрофана, Білогородського Миколая, Вишгородського Павла, Бориспільського Антонія, Переяслав-Хмельницького Олександра; єпископів: Макарівського Іларія, Васильківського Пантелеїмона, Дрогобицького Філарета.

***

Рішення про обрання архімандрита Феодосія (Снігірьова) у єпископа Броварського, вікарія Київської митрополії, було прийнято на засіданні Синоду Української Церкви 23 грудня 2010 року (журнал № 44), з дорученням управління Броварськимвікаріатства Київської єпархії (журнал № 49).

 

Перегляди (41)

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*