В Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь (+ВІДЕО)

18 квітня 2020 року о 13:50 за Київським часом в храмі Воскресіння Христового над Гробом Господнім в Єрусалимі зійшов Благодатний вогонь.

Телетрансляцію сходження Благодатного вогню здійснював телеканал «Інтер», завдяки чому мільйони українців змогли у прямому ефірі спостерігати за цією унікальною подією.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія цього року також планується привезення Благодатного вогню в Україну.

Нагадаємо, що представники єпархій та всі охочі зможуть отримати його у Свято-Воскресенському (Афганському) храмі (вул. Лаврська, 27), який знаходиться праворуч від в’їзду в Києво-Печерську Лавру. Орієнтовний час прибуття Благодатного вогню у зазначений храм сьогодні близько 19:00-20:00.

Пасхальне богослужіння в ніч з 18 на 19 квітня будуть транслювати телеканал «Інтер»телеканал «Україна»телеканал «Глас», а також телеканали «112 Україна», ZiK і NewsOne.

Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ